01/

Nõustamisteenused

Soovite oma Ida-Euroopa tehnoloogia startup’ile luua kohalolekut Ameerika Ühendriikide turul?

Otsige mitte kaugemale kui Frontier Vectors. Tuginedes meie asjakohasele tööstus- ja äriteadmistele, pakume stardiettevõtetele nõustamisteenuseid, mis hõlmavad tööstuspõhist nõu, mentorlust ja võrgustikuhendusi asutajatele ja ettevõtjatele.

Samuti spetsialiseerume stardiettevõtete abistamisele USA kohaloleku saavutamisel läbi LLC või S-Corp loomise, mis võimaldab suuremat operatiivset vabadust Ameerika Ühendriikides. Meie ulatuslik USA partnerite võrgustik pakub Ida-Euroopa stardiettevõtetele juurdepääsu laiale võimaluste valikule USA turul, sealhulgas ühisettevõtted ja litsentsilepingud.

Ei ole hästi kursis USA äritavade, ettepanekute kirjutamise või Ameerika ettevõtetega suhtlemise keerukustega? Las meie kanname teie eest tõrvikut. Frontier Vectorsil on asjatundlikkus ja ressursid, mis aitavad teie stardiettevõttel navigeerida USA turu keerukas maastikul ja luua mõtestatud sidemeid teie tööstuse võtmetegijatega.

02/

USA kohaloleku loomine

Las Frontier Vectors aitab teie start-upil.

Las Frontier Vectors aitab teie start-upil saada USA kohaloleku, luues LLC või S-Corp, mis võimaldab teie ettevõttel Ameerika Ühendriikides vabamalt tegutseda.

03/

USA-põhised partnerlused

Frontier Vectors annab Ida-Euroopa start-upidele juurdepääsu laiale USA partnerite valikule, kes sageli võivad pakkuda sisenemist USA turule.

Samuti loome ühisettevõtteid ja tervitame litsentsilepinguid.

04/

USA toetuste ja ettepanekute kirjutamine

Kas teie start-up on hästi kursis ettepanekute kirjutamise, USA ettevõtetega suhtlemise või USA äri tööpõhimõtetega?

Me oleme ja laseme meil teie eest tõrvikut kanda.

Hakkame asjaga pihta
Võta ühendust, et koostööd teha ja nõu pidada

Kui teil on küsimusi või muresid, on meie eksperdid alati valmis teie probleeme arutama ja pakkuma teile parimaid lahendusi.

This site is registered on wpml.org as a development site.