Õiguslik privaatsus

Frontier Vectors pühendub meie veebisaidi külastajate privaatsuse ja konfidentsiaalsuse kaitsmisele. Käesolev Privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie isikuandmeid meie veebisaiti külastades.

Kogutav teave

Võime koguda teie isikuandmeid, kui te vabatahtlikult edastate neid meile meie veebisaidi kaudu. See teave võib hõlmata teie nime, e-posti aadressi ja muud teavet, mida te otsustate jagada.

Teabe kasutamine

Kasutame kogutud teavet meie veebisaidi täiustamiseks ja parema kasutajakogemuse pakkumiseks. Võime kasutada teie isikuandmeid ka teiega suhtlemiseks, teie päringutele vastamiseks ja teiega seotud teabe pakkumiseks meie teenuste kohta.

Teabe jagamine

Me ei müü, vaheta ega edasta teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta. Siiski võime jagada teie teavet usaldusväärsete kolmandate osapoolte teenusepakkujatega, kes aitavad meil meie veebisaidi toimimist või äritegevust läbi viia, eeldusel et nad nõustuvad teie teavet konfidentsiaalsena hoidma.

Turvalisus

Rakendame sobivaid turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest. Siiski olge teadlik, et ükski interneti või elektroonilise salvestuse edastamise meetod pole 100% turvaline ja me ei saa absoluutset turvalisust tagada.

Küpsised

Meie veebisait võib kasutada küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust. Teil on võimalus küpsised oma veebibrauseri seadete kaudu keelata, kui te ei soovi, et küpsised salvestataks teie arvutisse.

Privaatsuspoliitika muudatused

Jätame endale õiguse igal ajal värskendada või muuta käesolevat Privaatsuspoliitikat. Kõik muudatused jõustuvad kohe, kui oleme need avaldanud meie veebisaidil.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva Privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust aadressil mediarel@frontiervectors.com.

This site is registered on wpml.org as a development site.