01/

Mängijate ja meeskondade hoolsuskohustuse kontroll

Paljud Ameerika ja Euroopa jalgpalli-, korvpalli- ja jäähokiliigad laiendavad oma otsinguid talentide leidmiseks kaugemale oma piiridest, kusjuures üha enam Ida-Euroopa ja Aasia mängijaid teeb endale nime rahvusvahelisel areenil.

Siiski, kuna panused on nii kõrged, on oluline teha enne mängija olulisse investeerimisse põhjalik hoolsuskohustuse kontroll.

Enne 150 miljoni dollari suuruse lepingu sõlmimist mängijaga, laske meil teha põhjalik uurimistöö ja koostada mängija kohta kõikehõlmav taustafail, mis käsitleb kõiki asjakohaseid andmeid Balti riikidest, Poolast, Rumeeniast, Bulgaariast, Gruusiast ja teistest Ida-Euroopa riikidest. Me mõistame teie investeeringute ja maine kaitsmise tähtsust ning töötame väsimatult selle nimel, et anda teile teavet, mida vajate teadlike otsuste tegemiseks.

Olenemata sellest, kas olete liiga hõivatud või on Ida-Euroopasse või Lõuna-Aasiasse reisimine liiga kallis, võite meie peale loota koosoleku, lepingu allkirjastamise või intervjuu korraldamisel. Frontier Vectorsis oleme uhked selle üle, et pakume oma klientidele kõrgeimat teenindus- ja toetustaset ning ootame võimalust aidata teil saavutada oma eesmärke.

02/

Esindamine

Kas liiga hõivatud või liiga kallis Ida-Euroopasse või Lõuna-Aasiasse reisimiseks?

Laske meil teie eest korraldada koosolek, lepingu allkirjastamine või intervjuu.

Hakkame asjaga pihta
Võta ühendust, et koostööd teha ja nõu pidada

Kui teil on küsimusi või muresid, on meie eksperdid alati valmis teie probleeme arutama ja pakkuma teile parimaid lahendusi.

This site is registered on wpml.org as a development site.