01/

Kohtuabi, uurimised ja hoolsuskohustuse täitmine

Otsite usaldusväärset partnerit, kes pakub kohtuabi, uurimistööd ja hoolsuskohustuse täitmist teie USA või Euroopa advokaadibüroole?

Otsige enam mitte, sest Frontier Vectors ja meie kogenud partnerid on teie teenistuses. Meie teenused hõlmavad põhjalikke korporatiivuuringuid ja luureandmete kogumist kogu maailmas, järgides rangelt asjakohaseid seadusi ja määrusi, sealhulgas Ameerika Advokatuuri professionaalseid reegleid uurimiste läbiviimisel.

Aga mis siis, kui teil on liiga kiire, et isiklikult läbi viia uurimistöid Ida-Euroopas või Lõuna-Aasias? Ärge muretsege – laske meil seda teie eest teha. Meie meeskond on hästi varustatud kõigi uurimisprotsessi aspektide haldamiseks, alates kohtumiste korraldamisest kuni intervjuude läbiviimise ja kriitilise teabe kogumiseni. Ja tänu meie laialdasele kontaktide ja ressursside võrgustikule saame seda teha murdosa hinnaga ja ajaga, mida teilt võiks kuluda iseseisvalt töötades. Nii et miks oodata? Võtke meiega ühendust juba täna, et näha, kuidas saame aidata teie bürool saavutada oma eesmärke.

02/

Esindus Ida-Euroopas

Kas teil on liiga kiire või on liiga kallis reisida Ida-Euroopasse või Lõuna-Aasiasse?

Laske meil teie eest kohtumist, uurimistööd või intervjuud teha.

Hakkame asjaga pihta
Võta ühendust, et koostööd teha ja nõu pidada

Kui teil on küsimusi või muresid, on meie eksperdid alati valmis teie probleeme arutama ja pakkuma teile parimaid lahendusi.

This site is registered on wpml.org as a development site.