01/

Riskifondid

Riskifondide hoolsuskohustuse osas on kriitilise tähtsusega tõhus info kogumine ja analüüs.

Frontier Vectorsis pakub meie geopoliitiline riskianalüüs täielikku katvust poliitilistele, vägivaldsetele ja vääramatu jõu riskidele teie investeeringutele. Aitame riskifondidel ennetada ja kvantifitseerida väliseid strateegilisi äririske, mis võivad potentsiaalselt kahjustada nende investeeringuid, personali, huve ja varasid meie katvuspiirkonnas.

Selle saavutamiseks töötame koos maailma parimate avatud lähtekoodiga luure (OSINT) pakkujatega, et tagada kõige ajakohasem ja täpsem teave. Frontier Vectorsiga võite olla kindel, et teie riskifondi hoolsuskohustus on heades kätes.

02/

Kohtumised

Las Frontier Vectors tegeleb raske tööga.

Lubage meil korraldada teie firma jaoks diskreetsed kohtumised asjakohaste sidusrühmadega, valitsusametnikega ja peamiste tööstuseinsaideritega riikides, kuhu soovite investeerida. Või laske meil seda teie eest teha.

03/

Nõuetekohane hoolsus

Tulemus.

Nõuetekohane riskifondi hoolsuskohustus sõltub fondi kohta tõhusalt info kogumisest ja analüüsimisest. Riskifond võib pakkuda teavet, mida ei ole nõutud, kuid investor peaks eeldama, et antakse ainult nõutud teavet.

04/

Geopoliitiline riskianalüüs

FV geopoliitiline riskianalüüs annab teie investeeringule täieliku katvuse poliitiliste, vägivaldsete ja vääramatu jõu riskide kohta.

Aitame riskifondil ennetada ja kvantifitseerida kriitilisi väliseid strateegilisi äririske, mis võivad negatiivselt mõjutada nende investeeringuid, personali, huve ja varasid igal pool meie katvuspiirkonnas. Töötame maailma parimate avatud lähtekoodiga luure (OSINT) pakkujatega, et teid selles ettevõtmises aidata.

Hakkame asjaga pihta
Võta ühendust, et koostööd teha ja nõu pidada

Kui teil on küsimusi või muresid, on meie eksperdid alati valmis teie probleeme arutama ja pakkuma teile parimaid lahendusi.

This site is registered on wpml.org as a development site.